Головна Біографія
Біографія

Львів’янка Ірина Підлипна (04 травня день її народження) в музиці змалку - закінчила дитячу музичну студію по класу фортепіано, співала в дитячому ансамблі «Посмішка» під керівництвом А. Кузіна. У цьому коллективі разом з Ірою співала Руслана Лижичко, Олег Білий(О. Шевченко), Р.Бойко- нині відомі особистості.

В 1989 році в ансамблі композитора Олександра Єрченка та продюссера І.Тучинського «Свято» вона стала Ірчиком зі Львова. У 1989 на екрани Українського телебачення вийшов перший видео кліп «Українська ламбада». Тоді ж було відзнято кліпи « Мадонна» і «До третіх півнів». Через рік стала солісткою «Студії Лева»; паралельно навчалася в Львівському Державному університеті ім.Франко на факультеті “Українська філологія” .

На конкурсі «Червона рута-91» супер-хіти «Українська ламбада» та «До третіх півнів» зробили її на той час поп-співачкою №1 в Україні. 1991 році вийшов альбом «До третіх півнів». Після cкандалу на фестивалі «Марія» (м.Трускавець) в 1992 році Ірчик пішла із «Студії Лева» . 1992 рік- з композитором Іваном Небесним і О.Джинджистою була створена лірична пісня «Розкажи мені мамо». У 1994 році з піснею «Пам'ятаю» була запрошена на телевізійну программу «Шире круг» м. Москва. У 1995 р. А.Кузьменко (Кузьма) подарував Ірині новий текст, на який В. Бебешко написав музику і у Ірчик народився новий хіт «То - я», на котрий В. Зайковський відзняв відео кліп.

Восени 1995 року фірма НАК , випустила нове CD Ірчика - «То - я». У 1996 році у м. Львові відбулася презентація нового CD. Ще одна вдала співпраця була з А. Кривутою і В. Бебешко, була створена пісня «Але я знаю», яка у 1996 р. стала лауреатом музичної программи «Шлягер року». Через рік Ірчик дебютувала як драматична актриса - в театрі ім. Заньковецької вона зіграла Марічку в опереті «Шаріка» та Офелію в трагедії В.Шекспіра «Гамлет». У 1997 роцi разом з театром ім. М Заньковецької гастролювала у США, виступала на фестивалях «Союзівка», «Верховина» ( США).

У 1998 роцi вона закінчила Львівський Вищий Музичний Інститут ім. М. Лисенка, за фахом - актриса театру і кіно, та Львівський Державний Університет ім. I. Франка, українська фiлологiя. Літом 1998-го, вже як Ірена вона приступила до запису альбому з красномовною назвою «Літо-літо» в співпраці з композитором Феліксом Луцьким (США), який був виданий фірмою НАК . В 1999-му канадський лейбл «Євшан» випустив новий CD-збірник пісень співачки «Найкращі пісні». В 2000 році у м.Торонто (Канада) виступала на українському фестивалі «Bloor West».

У 2004 році народився син Олександр Луцький. Ірчик стала щасливою мамою і продовжує займатися творчістю. У 2008 році з давнім другом сім' ї Г.Кричевским Ірчик заспівала дует «Я і ти» , на сл. і муз. Ф.Луцького. У цьому ж році пісня «Я і ти» отримала нагороду пісенного фестивалю «Золоті пісні року» (м.Київ). У 2009 році Ірчик записала пісню «Україно», сл. Ф.Луцький, С.Галінкіна, муз. Ф.Луцький. Музичний продюссер пісень- В.Бебешко.